تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
10
آگوست

توزیع ۱۲۷۰ مخزن آب در ۵۰۲ روستای سیستان وبلوچستان درقالب کمپین ” نذر آب “

توزیع ۱۲۷۰ مخزن آب در ۵۰۲ روستای سیستان و بلوچستان با اجرای کمپین ” نذر آب “

رئیس جمعیت هلال احمر که برای افتتاح کمپین ” نذر آب ” به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده، در جلسه شورای اداری این استان از توزیع یک هزار و ۲۷۰ مخزن آب در ۵۰۲ روستا و همچنین توزیع بیش از ۵۰ هزار بسته مواد غذایی میان آسیب دیدگان از خشکسالی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان؛ دکتر علی اصغر پیوندی در جلسه شورای اداری استان سیستان و بلوچستان که پیش از ظهر امروز در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد امدادی و بشردوست زمانی وارد عمل می شود که حیات و زندگی انسان ها به خطر افتاده باشد. در حال حاضر هم که زندگی و جان هموطنانمان در جنوب شرق کشور به دلیل خشکسالی به خطر افتاده، مطابق وظایف ذاتی جمعیت هلال احمر به آسیب دیدگان این بحران کمک می کنیم.

وی تاکید کرد: آبرسانی به نقاطی که دسترسی به آب آشامیدنی برای مردم سخت و گاهی غیرممکن شده است، در قالب طرح ” نذر آب ” و توزیع تانکر ذخیره آب آشامیدنی در دستور کار هلال احمر در استان سیستان و بلوچستان است.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه یک هزار و ۲۷۰ مخزن آب خریداری شده ، افزود: این تانکر ها با کمک آبفا در ۵۰۲ روستا توزیع می شود که بتوانیم تا فصل شروع بارش های آسمانی آب آشامیدنی سالم به مردم آسیب دیده برسانیم.

دکتر پیوندی گفت: بیش از ۵۰ هزار بسته مواد غذایی برای خانواده هایی که دچار مشکلات معیشتی شده اند در نظر گرفته شده که به تدریج و در نقاطی که مردم استان بیشترین آسیب را از خشکسالی دیده اند، توسط نیروهای هلال احمر توزیع می شود. همچنین کاروان های سلامت جمعیت هلال احمر برای افزایش سطح سلامت مردم از ۱۹ استان کشور با حضور پزشکان و پرستاران به یاری مردم ۱۹ شهرستان استان سیستان و بلوچستان آمده اند تا بخشی از مشکلات مردم  منطقه را کاهش دهند.

رئیس جمعیت هلال احمر در پایان این جلسه با تاکید بر اینکه هلال احمر در حد بضاعت خود وارد منطقه سیستان و بلوچستان شده است ابراز امیدواری کرد که هلال احمر بتواند با همیاری مردم این خدمات را استمرار بخشیده و افزایش دهد.


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :