29
آوریل

تهیه آیین نامه کاهش مصرف کیسه های پلاستیکی توسط سازمان محیط زیست

معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست گفت: در حال تهیه آیین نامه کاهش مصرف کیسه های پلاستیکی هستیم و به زودی آنرا به دولت تحویل خواهیم داد، معتقدیم باید برای کیسه های پلاستیکی عوارض تعیین و مصرف آن به طور کامل کنترل شود.

 

معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست گفت: در حال تهیه آیین نامه کاهش مصرف کیسه های پلاستیکی هستیم و به زودی آنرا به دولت تحویل خواهیم داد، معتقدیم باید برای کیسه های پلاستیکی عوارض تعیین و مصرف آن به طور کامل کنترل شود، در بسیاری از کشورها مصرف کیسه های پلاستیکی ممنوع شده است.
ابتکار افزود: همواره حجم زیادی از کیسه های پلاستیکی و ظروف یکبار مصرف در تمام جاده های کشور دیده می شود، بیشتر پسماندها به مرور در طبیعت تجزیه می شوند هر چند آنها هم نباید در طبیعت رها شوند، اما پلاستیک قرن ها در طبیعت باقی می ماند و این امر آسیب زیادی به محیط زیست وارد می کند، وارد چرخه آب می شود و به آبزیان هم آسیب می زند.
وی اظهار کرد: دولت در این زمینه اقدامات خوبی انجام داده و به زودی آیین نامه اجرایی کاهش مصرف کیسه های پلاستیکی به دولت داده می شود.

 

خانه

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار پلیمری ) هسنید ?

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده تانکر پلاستیکی , بشکه , ظروف و وان پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

 

 

اشتراک گذاری :