18
آوریل

تاریخ و مکان اولین نمایشگاه جهانی مستربچ و کامپاند در اسن آلمان ۲۰۱۸

اولین نمایشگاه بین المللی در جهان به طور مشخص به صنعت ترکیب پلاستیک ( کامپاند پلاستیک ) متمرکز است که در شهر اسن آلمان و در تاریخ ۲۷ و ۲۸ ژوئن ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد.

اولین نمایشگاه بین المللی در جهان به طور مشخص به صنعت ترکیب ( کامپاند ) پلاستیک متمرکز است که در شهر اسن آلمان و در تاریخ ۲۷ و ۲۸ ژوئن ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد.

 

این نمایشگاه جهانی توسط شرکت AMI (سازمان برگزاری کنفرانس های مربوط به مواد افزودنی پلاستیک و بازارهای کامپاند برگزار می شود)

نمایشگاه برای بازدیدکنندگان رایگان خواهد بود و انواع و اقسام ترکیبات پلیمر شامل پلاستیک های مهندسی و مستربچ و همچنین بازیافت پلاستیک را پوشش خواهد داد.

 

همایش ها، ارائه فنی گفت و گوهای صنعتی در سالن آمفی تئاتر نمایشگاه برگزار خواهد شد. شهر اسن ۲۰ دقیقه با فرودگاه دوسلدورف فاصله دارد و می توان با یک سفر کوتاه با قطار به آن رسید.

دلیل انتخاب شهر اسن تاسیسات بزرگ و مدرن آن در قلب صنعتی اروپا است.

اطلاعات بیشتر از  :

www.compoundingworldexpo.com

 

 

منبع: پپنا

 

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار پلیمری ) هسنید ?

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :

 

 

 

درباره ما:

شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر , ظروف پلاستیکی از جمله انواع وان پلاستیکی و بشکه حمل مواد شیمیایی و بهداشتی و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…

جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید.

 

 

 

اشتراک گذاری :