08
آوریل

بطری های بازیافتی به کفش های راحتی زنانه تبدیل میشوند

بطری های بازیافتی به کفش های راحتی زنانه تبدیل میشوند , یک شرکت انگلیسی با استفاده از از بطری های بازیافتی کفش زنانه راحتی تولید میکند .

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دو سرمایه گذار انگلیسی یک تولیدی کفش به نام Rothy تاسیس کرده اند که مواد اولیه آنها برای تولید کفش بطری های بازیافتی است.  جالب آنکه هیچ کدام از این دو نفر تا چهار سال قبل از صنعت تولید کفش هیچ اطلاعاتی نداشتند.

برای تولید کفش، بطری های بازیافتی مراحل استرلیزه شدن، شستشو با آب داغ، خرد شدن و ریز شدن را پشت سرمی گذارند. در نهایت این بطری ها به موادی بسیار نرم و ارتجاعی تبدیل می شوند. سپس این نخ ها در یک چاپگر سه بعدی وارد می شود که الگوریتم تولید کفش را در اختیار دارد. سپس رویه بافته شده کفش به بخش کفی یا زیرین آن چسبانده می شود. بخش زیرین کفش نیز از جنس فیبر کربنی است.

مشتریان Rothy می توانند کفش های استفاده شده خود را دوباره به شرکت بفرستند. این کفش ها دوباره بازیافت شده و از آن کفشی تازه ساخته خواهد شد. به این ترتیب حلقه بازیافت یک کالا به طور کامل تکمیل می شود.

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار پلیمری ) هسنید ?

خانه

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده انواع مخزن , بشکه و ظروف پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری :