تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
01
ژوئن

بشکه های پلیمری / بادی , سبد و سطل های شرکت پلی اتیلن نوین از ۳۰ تا ۲۲۰ لیتر

بشکه های بادی , سبد و سطل های شرکت پلی اتیلن نوین جهت نگهداری و حمل انواع مواد مایع و جامد بهداشتی و شیمیایی اعم از انواع مواد اسیدی / بازی میباشد و از بروز و ایجاد هرگونه تغییر بو و تغییر رنگ و در کل ماهیت مواد جلوگیری میکنند و به واسطه لایه محافظ یو وی (uv) مقاوم در مقابل نور خورشید هستند

شرکت پلی اتیلن نوین تولید انواع بشکه های حمل و دپوی مایعات از ۳۰ تا ۲۲۰ لیتر و سبد ها , سطل ها و جعبه های پلیمری با بهترین کیفیت و با توجه به حساسیت های کیفی و بهداشتی , کلیه تولیدات این واحد از مواد اولیه درجه یک و افزودنی های مجاز داخلی یا قالبا اروپایی با استانداردهای بین المللی از جمله استاندارد CE تولید میگردند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان لطفا با واحد فروش پلی اتیلن نوین تماس بگیرید

واحد فروش : ۰۲۱۵۵۶۵۹۶۳۱ و ۰۹۱۲۵۹۸۷۶۷۱

انواع دیگر محصولات تولیدی در شرکت پلی اتیلن نوین مخزن های تک جداره و سه جداره ضد جلبک هستند که مناسب جهت نگهداری انواع مایعات از جمله آب شرب , مواد شیمیایی با چگالی های متفاوت و همچنین مشتقات نفتی و اسیدی/بازی در احجام و لیتراژ بالا تولید میشوند.

همچنین تانکرهای تولیدی در این واحد قابلیت نصب انواع اتصالات  برنجی (ضد زنگ) و پلی اتیلن و ارتالون و کامپوزیت را در سایز های مختلف دارا میباشند.

به دلیل نیازها و کاربرد های متفاوت کاربران گرامی کلیه مخازن , تانکر , بشکه بادی و وان های تولید شده در شرکت پلی اتیلن نوین بدون نصب اتصالات عرضه شده و لذا خواهشمند است در هنگام سفارش محصول مورد نظرتان حتما سایز اتصالات مورد نیازتان را با واحد اندازه گیری اینچ یا به سانتیمتر به همکاران ما در واحد فروش با “دقت کافی” اعلام نمایید.

با توجه به امکان خرید اینترنتی مخازن و ظروف شرکت پلی اتیلن نوین پیشا پیش از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم لذا جهت مشاوره رایگان برای استفاده بهتر و بهینه تر و اطلاع از قیمتها , با واحد فروش شرکت پلی اتیلن نوین تماس حاصل فرمایید.

 

اشتراک گذاری :