تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
10
دسامبر

برگزاری دو نمایشگاه معتبر جهانی در زمستان ۹۷ + تاریخ و محل برگزاری

نمایشگاه های بین المللی صنعت پلاستیک در زمستان ۹۷ : سردمداران صنعت پلاستیک جهت ارائه محصولات ، راهکارها ، تکنولوژی های جدید ، نوآوری های تازه و ایجاد روابط بین المللی در دو نمایشگاه بزرگ جهانی در بهمن و اسفند ماه سال ۱۳۹۷ حضور خواهند داشت .

ابتدا نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو (Interplastica2019) از ۹ تا ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ( ۲۹ ژوئن تا ۱ فبریه ۲۰۱۹ ) در مسکو پایتخت روسیه برگزار می گردد.

 

 

 

نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو , نمایشگاه تجاری برای صنعتگران پلاستیک و صنایع مرتبط با پلاستیک در روسیه و منطقه اروپای شرقی است. این نمایشگاه، یک بستر فکری مناسب جهت تأثیر پایدار در برقراری ارتباطات صنعتگران حوزه پلاستیک با یکدیگر در بازار روسیه میباشد و همچنین فرصتی ایده آل برای شرکت های با رویکرد صادراتی نیز محسوب می گردد.

شایان ذکر است که در آخرین دوره از نمایشگاه روسیه بیش از ۱۹۰۰۰ بازدید کننده از تمام مناطق روسیه و کشورهای مشترک المنافع برای بازدید از ۶۹۲  غرفه ، از ۳۲ کشور از پنج قاره گیتی در فضایی بالغ بر ۱۲۵۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی شرکت داشتند.

همچنین نمایشگاه پلاستیک دهلی (IndiaPlast) از ۹ تا ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ در شهر گریتر نویدا کشور هند برگزار می گردد.

 

 

نمایشگاه پلاستیک دهلی (IndiaPlast) بزرگترین نمایشگاه تجاری پلاستیک در شمال هند به شمار می آید و شرکت های پیشرو ، محصولات و خدمات خود را در زمینه های ماشین آلات پردازش پلاستیک ، مواد اولیه ، قطعات پلاستیکی ، سیستم های اتوماسیون و مونتاژ ، حمل و نقل مواد و غیره… عرضه خواهند کرد.

 

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

غول های مواد پلاستیکی در دنیا | بازیگران اصلی دنیای پلیمرهادرباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :