تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
01
مارس

برچسب پلاستیکی هوشمند کنترول کننده آب در بدن ابداع شد

برچسب پلاستیکی هوشمند /بگزارش خبرگذاری فارس : زمانی که مشغول کار یا فعالیت‌های روزانه هستید، ممکن است فراموش کنید آب بیشتری بنوشید و از این طریق الکترولیت مورد نیاز بدن خود را تأمین کنید. به همین خاطر یک گروه از دانشمندان بین‌المللی گرد هم آمدند تا با ساخت یک برچسب پلاستیکی هوشمند مخصوص پوست بدن، این مسئله به شما یادآوری شود. اگرچه تاکنون انواع مختلف دستگاه‌ها ساخته شده است که نوشیدن کافی آب در طول روز را یادآوری می‌کند، ولی این برچسب جدید برخلاف همه آنها می‌تواند میزان تعرق بدن را نیز در آنِ واحد محاسبه کند و نتیجه حاصل از آن را در اختیار شما بگذارد.
برچسب پلاستیکی هوشمند به اندازه یک سکه ساخته شده است که به راحتی به پوست بدن می‌چسبد و نمونه اولیه آن به صورت یکبار مصرف، پس از هر بار استفاده دور انداخته می‌شود. این برچسب روی ساعد دست یا قسمت پشت آن نصب می‌شود و از این طریق می‌توانید دریابید چه میزان تعرق کرده‌اید و چقدر باید آب بنوشید.
روی این برچسب پلاستیکی هوشمند کانال‌های میکروسیالی نصب شده است که به صورت مستقیم با حفره‌های موجود روی پوست بدن انسان ارتباط برقرار می‌کنند و کانال‌های مذکور به چهار مخزن اصلی می‌رسند. این مخازن مجزا هر کدام میزان تعرق را محاسبه می‌کنند و از طریق اپلیکیشن موبایلی مربوطه که روی گوشی شما نصب شده است، اعلام می‌دارند که چه زمان و چه میزان آب باید بنوشید.
این برچسب ها برای سلامتی انسان و همچنین بهبود و مداوای بسیاری از بیمارها تاثیر بسزایی خواهد گذاشت و تحولی بزرگ در جهت ارتقاع بهداشت فردی به حساب می آید و در آینده ایی نزدیک انواع مختلف این برچسب پلاستیکی هوشمند روانه بازار خواهد شد و جایگذین دستگاه های با کاربرد های سخت و گاه بزرگ و بد دست میشود.

منبع: خبرگزاری فارس

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار پلیمری ) هستید. https://www.polynovin.com

اشتراک گذاری :