تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
06
فوریه

برنامه ریزی امریکا برای افزایش صادرات محصولات پلاستیکی

تولیدکنندگان پتروشیمی ایالت هیوستون امریکا به دنبال افزایش صادرات محصولات پتروشیمی خود هستند.

به گزارش پایگاه اینترنتی کرون (Chron)، تحلیلگران به تازگی در سمینار چشم انداز موسسه آی سی آی اس (ICIS Outlook Seminar) در هیوستون ایالت تگزاس اعلام کردند: بزرگترین تولیدکنندگان پتروشیمی و محصولات پلاستیکی این منطقه، در پی اشباع فزاینده بازار داخلی، به دنبال یافتن مقاصد صادراتی جدید برای عرضه محصولات خود هستند.

رونق رو به رشد حوضه پرمین (Permian) و دیگر مناطق، تولیدکنندگان پتروشیمی ایالات متحده را قادر ساخته است تا حجم زیادی پلی اتیلن را با برخورداری از مزیت خوراک ارزان تولید کنند. موضوعی که حاشیه سود چشمگیری را در مقایسه با تولیدکنندگان آسیایی و اروپایی محصولات پلاستیکی که از خوراک های سنگین و گرانتر استفاده می کنند؛ برای آن ها به ارمغان آورده است.

موسسه آی سی آی اس، فعال در حوزه انرژی و پتروشیمی، که دفاتری در هیوستون تگزاس دارد؛ اخیرا گزارش کرد: تولیدکنندگان آمریکایی سال گذشته سه میلیون و ۵۰۰ هزار تن ظرفیت جدید تولید پلی اتیلن ایجاد کرده اند و میزان بیشتری نیز در آستانه بهره برداری قرار دارد. برای مثال، لیوندل باسل، یکی از غول های پتروشیمی دنیا، در حال افزودن یک مجتمع ۷۰۰ میلیون دلاری جدید با ظرفیت تولید بیش از یک میلیارد پوند پلی اتیلن در سال به مجموعه خود در لاپورته تگزاس است.

این موسسه پیش بینی می کند که در سال ۲۰۱۹ میلادی، ایالات متحده ظرفیت تولید پلی اتیلن خود را تا ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تن در سال افزایش دهد. تا سال ۲۰۲۲ رقم تولید می تواند به ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تن در سال بالغ شود که سطح فعلی تولید را تا حدود ۷۵ درصد افزایش می دهد.

کارشناس موسسه آی سی آی اس می گوید: با توجه به رشد آرام تقاضای داخلی، اهمیت توجه به بازارهای آسیا و اروپا با مصرف فزاینده محصولات پلاستیکی و ضرورت یافتن مقاصد صادراتی جدید آشکار می شود.

منبع: نیپنا


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :