27
جولای

بررسی پیشرفت ۸ طرح مهم صنعت پتروشیمی

بررسی پیشرفت ۸ طرح مهم صنعت پتروشیمی با حضور مرضیه شاهدایی مدیرعامل و علی محمد بساق زاده مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سفری دو روزه به منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس آخرین وضعیت مهمترین طرح های در دست ساخت در فاز یک و دو منطقه پارس را مورد بازدید قرار میگیرد.
بر این اساس امروز شاهدایی معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از آخرین وضعیت طرح‌های در دست اجرایی همچون نیروگاه و ایستگاه گاز پتروشیمی داوند، پتروشیمی مرجان، سبلان، کیمیای پارس خاورمیانه، دنا، آبگیر پتروشیمی دماوند، فاز یک توسعه واحد تولید متانول پتروشیمی بوشهر و فاز سوم توسعه پتروشیمی پردیس را مورد ارزیابی قرار دهند. علاوه بر این در حاشیه بازدید از سایت و کارگاه‌های ساخت طرح‌های جدید صنعت پتروشیمی در عسلویه قرار است، مدیران و مجریان طرح‌های در دست اجرا مهمترین مشکلات و چالش های پیش روی ساخت، تکمیل و بهره برداری پروژه ها را تشریح و سپس برای رفع مشکلات و تسریع بخشیدن به روند اجرای پروژه‌ها با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصمیم گیری شود.
 
راه اندازی پنج طرح جدید صنعت پتروشیمی تا پایان سال
پیش بینی می‌شود امسال پنج طرح جدید دیگر در صنعت پتروشیمی شامل فاز سوم توسعه پتروشیمی پردیس با ظرفیت تولید یک میلیون و ۷۵۵ هزار تن اوره و آمونیاک و یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن ظرفیت محصولات قابل فروش، پتروشیمی کاوه با ظرفیت تولید و قابل فروش دو میلیون و ۳۱۰ هزار تن متانول، فاز اول پتروشیمی بوشهر با ظرفیت تولید چهار میلیون و ۱۱۱ هزار تن و یک میلیون و ۷۷۶ هزار تن ظرفیت محصولات قابل عرضه، پتروشیمی مرجان با ظرفیت تولید و قابل فروش یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن متانول و فاز اول پتروشیمی پترو کیمیای ابن سینا با ظرفیت تولید و فروش ۲۳ هزار تن انیدرید مالئیک در مدار بهره برداری قرار بگیرند. با بهره برداری از این پنج طرح در مجموع سالانه حدود ۹ میلیون و ۸۵۰ هزار تن به ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی ایران افزوده می شود که با کسر تولید بین مجتمعی و خوراک واحدها، حدود هفت میلیون و ۴۰۹ هزار تن محصول قابل عرضه در صنعت پتروشیمی ایران تولید خواهد شد. بر این اساس پیش بینی می‌شود تا پایان سال ۹۶ در مجموع ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی ایران به مرز ۷۲ میلیون تن در سال افزایش یابد.

منبع: نیپنا


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب :


تولید تانکر پلاستیکی ذخیره و حمل پسماند های نفتی با پلاستیک های الیاف شیشه در امریکا

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر پلاستیکی چند لایه , بشکه و وان پلی اتیلنی و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا روی صفحه اصلی کلیک کنید.

اشتراک گذاری :