تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
07
اکتبر

ژاپنی ها از بازیافت مواد پلاستیک و لجن در تولید سوخت استفاده می کنند

نمایندگان سازمان منطقه آزاد قشم و جوامع محلی این جزیره در سفر آموزشی به کشور ژاپن، از مراحل بازیافت کارخانه TAKEEI در شهر اکو کاواساکی این کشور بازدید کردند. کارشناسان اعزامی از قشم در این بازدید از مراحل بازیافت محصولات مصرفی و مواد پلاستیک، چوب، نخاله های ساختمانی، پارچه و … دیدن کردند.

بازدید از کارخانه سیمان شرکت DC با ۱۰۰ سال سابقه کار که با استفاده از فناوری روز در زمینه کاهش مصرف انرژی و بازیافت زباله موفق شده تا ۳۰ درصد از مواد پلاستیک و لجن فاضلاب به عنوان سوخت استفاده میکند نیز بازدید کردند.
همکاری منطقه آزاد قشم و جایکا
شایان ذکر است که براساس تفاهم نامه امضا شده بین سازمان منطقه آزاد قشم با آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا)، تیمی به نمایندگی از سازمان منطقه آزاد قشم و جوامع محلی ۲۶ شهریور ماه گذشته برای شرکت در دوره های آموزشی اکوتوریسم و محیط زیست و صنعت به کشور ژاپن سفر کرده اند و قرار است پس از پایان دوره ۲۰ روزه، ۱۵ مهر ماه جاری به ایران بازگردند.

منبع: برنا

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر پلیمری , بشکه , وان پلی اتیلن و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات کلیک کنید.

اشتراک گذاری :