تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
26
ژانویه

اطلاعیه شرکت پتروشیمی لرستان در پی شایعات اخیر

پتروشیمی لرستان خود را متعهد به شفافیت حداکثری در نحوه توزیع تولیدات می داند و فروش صادراتی و ارز حاصل از آن نیز به طور دقیق و تحت نظارت و کنترل سازمان ها و ارگان های نظارتی است.

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی لرستان در رابطه با شایعات اخیر نحوه توزیع محصولات تولیدی خود اطلاعیه زیر را صادر کرد :شرکت پتروشیمی لرستان به عنوان یکی از شرکت های مهم ملی و استانی ، به سهم خود نقش اساسی در صادرات و ارز آوری حاصل از آن دارد.

این شرکت در راستای اقتصاد مقاومتی ، خود را متعهد به شفافیت حداکثری در نحوه توزیع تولیدات می داند .
توزیع داخلی محصولات این شرکت ، تحت نظارت و کنترل سازمان بورس صورت گرفته و این شرکت هیچگونه دخالتی در این مورد نداشته و بر اساس حواله های صادره از طرف سازمان بورس عمل می نماید .
فروش صادراتی و ارز حاصل از آن نیز به طور دقیق و تحت نظارت و کنترل مستمر سازمان ها و ارگان های نظارتی ، نظیر گمرکات کشوری و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد .
شرکت پتروشیمی لرستان ضمن تکذیب ارتباط مستقیم و غیر مستقیم با دستگیر شدگان اخیر ، حق خود را در خصوص پیگرد حقوقی عوامل پخش شایعات محفوظ می دارد.

منبع : نیپنا


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن آب , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.
فروش محصولات پلی اتیلن نوین با حمل رایگان در تهران و البرز میباشد.

اشتراک گذاری :