09
ژوئن

احتمال تغییر تاریخ نمایشگاه اصفهان پلاست قوت گرفت

نمایشگاه اصفهان پلاست بدون تردید یکی از بهترین نمایشگاه های استانی کشور است که با هوشیاری مدیران آن به خصوص علی شالباف همزمان با دو سالانه شدن ایران پلاست، دوسالانه شد.

 

در واقع با دو سالانه شدن ایران پلاست قرار شد سالی که ایران پلاست برگزار نمیشود اصفهان پلاست برگزار شود و سالی که ایران پلاست برگزار می شود اصفهان پلاست برگزار نشود.

با توجه به برگزاری سالانه ایران پلاست محدودیت هایی برای اصفهان پلاست و به طور کلی نمایشگاه های استانی به وجود آمده است. ایران پلاست سال گذشته در فروردین ماه برگزار شد و امسال در مهر ماه (۲ تا ۵ مهرماه) برگزار خواهد شد. در واقع یازدهمین دوره ایران پلاست با یازدهمین دوره اصفهان پلاست همزمان شده است.

با توجه به فاصله اندک بین نمایشگاه اصفهان پلاست و ایران پلاست (کمتر از یک ماه) احتمال تغییر تاریخ نمایشگاه اصفهان پلاست قوت گرفته است.

 

ستاد برگزاری اصفهان پلاست که قرار بود این نمایشگاه را ۳۱ مردادماه تا ۳ شهرویرماه ۹۶ در اصفهان برگزار کند هنوز واکنشی رسمی به احتمال تغییر تاریخ برگزاری نشان نداده است. شایعاتی در خصوص برگزاری نمایشگاه اصفهان پلاست در دی ماه  ۱۳۹۶ به گوش می رسد.


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب:درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر پلیمری , وان شیلات و بشکه مواد شیمیایی , همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری :