10
مه

آموزش صنایع پایین دستی پتروشیمی با اعلام آمادگی فرانسوی ها

مدیر برنامه و مشاور آموزشی شرکت CBC هلند، نماینده انحصاری شرکت آی اف پی ترینینگ (IFP Training) فرانسه در بخش صنایع پایین دستی گفت: هدف عمده این شرکت فرانسوی از حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی را معرفی خدمات مشاوره ای و آموزشی CBC در بخش پایین دستی و به طور ویژه صنعت پتروشیمی اعلام کرد.
شرکت هلندی CBCبه عنوان نماینده آی اف پی ترینینگ فرانسه در ایران حضور دارد و مستقلا خدماتی نظیر مشاوره و آموزش در بخش بالادستی نیز ارائه می کند. نماینده شرکت CBC خاطرنشان کرد: ما برگزار کننده کارگاه های تخصصی (workshop) در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی هستیم و در نظر داریم با توجه به حجم بالای تقاضا، طی سال جاری در بخش پتروشیمی، دوره هایی سه روزه را در زمینه مدیریت، اقتصاد و مباحث فنی، با حضور اساتید بین المللی در ایران، برگزار کنیم. در پایان دوره نیز گواهی های حرفه ای (Certifiicate) مربوطه اعطا می شود.
آی اف پی ترینینگ از شناخته شده ترین شرکت های بین المللی در حوزه ارائه خدمات مشاوره ای و برگزاری کارگاه های آموزشی به شمار می رود و یکی از زیرمجموعه های گروه IFP فرانسه است. بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از روز شنبه ١۶ اردیبهشت ماه با حضور بیش از چهار هزار شرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت حدود ٨٠ هزار متر مربع آغاز به‎کار کرد.
بر پایه این گزارش، با توجه به این‎که بسیاری از شرکت‎ها نماینده یک هلدینگ و یا مجموعه‎ای مشتمل بر چند شرکت هستند، در این نمایشگاه، هزار و ١۶ غرفه داخلی به نمایندگی از حدود ٢ هزار و ۵٠٠ شرکت و ٨١١ غرفه خارجی به نمایندگی از حدود هزار و ۵٠٠ شرکت از ٣٧ کشور دنیا شرکت کرده‌اند. کشورهای چین، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، روسیه، ژاپن، هلند، اتریش، کره جنوبی و استرالیا به صورت پاویون در نمایشگاه شرکت می‎کنند و شرکت‎های معتبر فعال در صنعت نفت در قالب غرفه‎ یا با اعزام تیم کارشناسی خود، در این نمایشگاه حاضر می‎شوند. در بخش خارجی، شرکت‎های آلمانی با در اختیار گرفتن سه هزار متر مربع، بیشترین فضا و چینی‎ها بیشترین تعداد شرکت‎های حاضر را به خود اختصاص داده‎اند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از شنبه، ١۶ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کارکرد و عصرروز سه‎شنبه (١٩ اردیبهشت‎ماه) به کار خود پایان می دهد؛ ساعت بازدید هر روزه از ١٠ صبح تا ١٨ بعدازظهر خواهد بود

خانه

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :


درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده تانکر پلاستیکی , بشکه , ظروف و وان پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات و خط تولید صنعت قالبگیری دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری :